O NÁS

VŠETKO PRE ŠPIČKOVÝ TRÉNING SVETOVEJ ÚROVNE

Cieľom nášho centra je poskytovať špičkový tréning svetovej úrovne. Preto sme sa rozhodli spolupracovať s najuznávanejšími fitness značkami na svete – od kardio zariadení, cez silové stroje až po doplnky výživy.

ŽIADNE REPASY. ŽIADNE KOMPROMISY. ŽIADNE VÝHOVORKY.

Ako člen elitnej skupiny globálnej siete Official Hammer Strength Center sme sa zaviazali pre našich cvičencov poskytovať top kvalitu bez kompromisov. Sme tu pre všetkých, čo chcú zo svojho tréningu vyťažiť maximum – od profesionálnych športovcov po bežných zanietencov fitness.
Spoločnosť Life Fitness neustále prináša inovatívne riešenia a získala množstvo prvenstiev vo svojom segmente. Life Fitness je nesporným svetovým lídrom v oblasti špičkových fitnes zariadení pre komerčné a domáce použitie. Do jej portfólia patria aj značky Hammer Strength, CYBEX a ICG.

Hammer Strength – legendárne biomechanicky absolútne dokonalé a najtrvanlivejšie stroje na trhu, ktoré vydržia aj tie najintenzívnejšie tréningy. Typickým sloganom tejto značky je „Building champions“.


ICG – Indoor Cycling Group je svetový líder v indoorových cyklistických trenažéroch. Koncept ICG cyklistického tréningu s vysoko presným meraním výkonu umožňuje každému dosiahnúť svoje ciele.

 

CYBEX od svojho prvého patentu na lekárske testovacie zariadenie v roku 1970 neustále zavádza pokrok v oblasti fitness a stanuje štandardy kvality, životnosti a výkonu vďaka Cybex Research Institute.

 

Harbinger je synonymom pre špičkové fitness doplnky na cvičenie. Svetová jednotka má vo svojom portfóliu rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie, obaly, úchopové a ďalšie pomôcky.

POZRI SI PREZENTAČNÉ VIDEO Z NÁŠHO GYMU

ČAKAJÚ ŤA TIETO SLUŽBY

KARDIO ZÓNA

SILOVÁ ZÓNA

BOXING ZÓNA

SOLÁRIUM

KRYO KOMORA

MÁŠ NEJAKÉ OTÁZKY? KONTAKTUJ NÁS

* Položky označené hviezdičkou sú povinné